Usługi programistyczne

Najważniejszym elementem po projektowaniu stron internetowych www jest ich programowanie. Usługi programistyczne to specjalność zakładu TalNet Apps. Projektujemy i tworzymy zaawansowane rozwiązania programistyczne, w tym również aplikacje mobilne, zwyczajowo ułatwiające ludziom życie.

Platforma programistyczna jest szkieletem do budowy każdej aplikacji. Ta platforma to tzw. framework, co z angielskiego oznacza „strukturę”. Nasze strony internetowe i aplikacje mobilne tworzymy z wykorzystaniem framework`a Kohana. Jest to bardzo zaawansowany szkielet programistyczny, a przy tym jednocześnie lekki, szybki, prosty i intuicyjny w obsłudze po stronie klienta.

Nasi programiści działający w oparciu o Kohanę tworzą poszczególne aplikacje, rozbudowując i dostosowując jej komponenty do wymagań projektu klienta. Przeznaczeniem frameworka Kohana są zaawansowane i średniozaawansowane projekty stron www.

Internetowe strony wizytówkowe, mniej zaawansowane i wymagające mniejszego nakładu pracy przedsięwzięcia tworzymy w oparciu o popularny na całym świecie WordPress. Jeżeli chcesz mieć profesjonalną stronę, a przy tym ważne są dla Ciebie czas i pieniądze skorzystaj z tej opcji.

WordPress jest nowoczesną platformą publikacyjną, która jest zgodna z internetowymi standardami wolności przy zachowaniu maksymalnej estetyki projektu.