Internetowe wizytówki firmowe

Poznańska agencja interaktywna Talnet specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych, zarówno tych mniej jaki i bardziej zaawansowanych włącznie z wykorzystaniem technologii responsywnych (dostosowanych na urządzenia mobilne).

Projektowanie stron www jest sztandarowym rodzajem naszej działalności. Zaprojektowane przez nas profesjonalne strony internetowe spełniają wymagania stawiane przez naszych klientów zarówno od strony wizualnej jak i funkcjonalnej. Nasze projekty stron www są proste w obsłudze nie tylko pod względem systemu zarządzania treścią (z ang. Content Management System – CMS), ale również szeroko pojętych działań SEM polegających na optymalizacji procesów i działań promocyjnych.

Nasze serwisy internetowe, sklepy internetowe, platformy sprzedażowe budujemy również z myślą o użytkownikach korzystających z technologii responsywnych – tym bardziej, że ich udziałów w rynku IT systematycznie wzrasta. Responsive Web Design to technika projektowania stron www z myślą o urządzeniach mobilnych. Strony stworzone za pomocą RWD wyświetlają się doskonale zarówno na małych jak i wielkich ekranach urządzeń.

Projektowanie stron internetowych obejmuje następujące etapy:

1. Kontakt z klientem, ustalenie terminu, zaliczki i budżetu zlecenia.
2. Sporządzenie i zatwierdzenie specyfikacji projektu.
3. Proces tworzenia strony internetowej.
4. Naniesienie ewentualnych poprawek, akceptacja projektu.
5. Rozliczenie finansowe zlecenia.

 

Nie ma zdjęć w tej galerii.